چسب کارتن

چسب پریل
انواع چسب پریل

چاپ انواع کارتن

0
تضمین کیفیت و ارزانترین قیمت

چسب کارتن علاوه بر هویت کارتن محصول یک مورد خوب برای با کیفیت بودن محصول و اطمینان مشتری شما از اصل بودن محصول خریداری شده میباشد.

چاپ روی نوار چسب

 

چاپ روی نوار چسب یکی از شیوه های تبلیغاتی است و امروزه تولید کنندگان زیادی درصدد تولید چاپ روی چسب، چاپ چسب پهن و چاپ چسب کارتن هستند چرا که چاپ چسب نواری همواره یکی از ابزارهای تبلیغاتی به حساب می آمده است و می توان با چاپ لوگوی خود روی چسب نواری برند خود را تبلیغ نمایید که لیبل پرینت ، چاپ چسب نواری را با بهترین کیفیت و قیمت انجام می دهد.

چاپ چسب نواری دارای انواع مختلفی می باشد که جهت بسته بندی محصولات مورد استفاده قرار می گیرد و جنبه تبلیغاتی بالایی برای کسب و کار شما دارد.

 

ویژگی های چاپ روی چسب

 

1- چاپ نوار چسب از یک تا 5 رنگ

2- در تولید نوار چسب چاپدار بدلیل وجود ضایعات زیاد تا کنون شرکت های ارائه دهنده قادر به پذیرش سفارش کمتر از 1000 تا 2000 حلقه نمی باشند و همین موضوع باعث عدم سفارش بسیاری از مشتریان می شود.

لیبل پرینت  با در نظر گرفتن این پارامتر بسیار مهم سعی در ارائه خدمات چاپ با حداقل تیراژ ممکن می باشد.

3- کیفیت مناسب چاپ و نوار چسب

4- قیمت مناسب با توجه به تعداد و متراژ سفارش

5- متراژ هر حلقه نوار چسب بنا به درخواست مشتری (90 – 180- 300- 500 ) یارد قابل ارائه می باشد.

6- برش در عرض های  16 میل و 24 میل

7- چاپ نام و طرح شرکت شما بر روی نوار چسب با زمینه رنگی با حداقل تیراژ و برای اولین بار در بازار.

8- چاپ بر روی نوار چسب به این صورت می باشد که لوگوی مورد نظر شما از قسمت چسب دار چاپ می خورد و می تواند به عنوان جدیدترین شیوه تبليغاتی به کار برده شود.

9- از نوار چسب های اختصاصی خود می توانید در نمایشگاه های تجاری تخصصی و یا اختصاصی نمودن بسته‌بندی محصولات خود استفاده نمایید.

 

به بالای صفحه بردن