رول به رول

چاپ سیلک به روش رول به رول یکی از با صرفه ترین روش های چاپ می باشد. سرعت و دقت بالا در چاپ و ضایعات کمتر از خدمات این دستگاه می باشد. روش کار بصورت باز کردن رول پارچه، کاغذ، نایلون و … توسط دستگاه، جای گزینی اتومات و انجام چاپ سیلک یر روی سطح کار ،خشک کردن رنگ و جم آوری و رول کردن مجدد محصول چاپی بطور دقیق می باشد.

اگر کیفیت چاپ برای شما حائز اهمیت می باشد، پیشنهاد نوید صنعت برای شما استفاده از دستگاه چاپ رول به رول است.

از جمله کاربرد های چاپ رول به رول می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • چاپ بیلبرد
  • چاپ استیکر
  • چاپ بر روی پرده
  • چاپ بر روی چرم
  • کاغذ دیواری
  • سقف کشسان
  • و ایجاد امکان چاپ بر روی انواع متریال دکوراسیون داخلی

کیفیت با چاپ رول به رول 2880 دی پی آی واقعی می باشد. پس می توانید به راحتی انواع طرح را بر روی زمینه هایی از جنس مختلف چاپ کنید. خوشبختانه این دستگاه محدودیت های بسیاری را جهت کیفیت چاپ از میان برداشته است.

نحوه کارکرد چاپ رول به رول

این دستگاه دارای دو غلتک می باشد. یکی مورد کاربرد جهت باز کردن رول و دیگری که وظیفه جمع کردن رول پس از چاپ را به عهده دارد. امکان نصب خشک کن جهت بالا رفتن سرعت خشک کردن چاپ انجام شده نیز در امتداد این دستگاه ها وجود دارد.  3240 میلی متر حداکثر عرض این دستگاه می باشد. و دارای 4 یا 5 رنگ وارنیش است.

سرعت و دقت بالای این دستگاه سبب شده تا مورد استقبال قرار گیرد. همچنین قیمت تمام شده چاپ، توسط این دستگاه بسیار پایین تر و مقرون به صرفه می باشد.

لازم به ذکر است که دستگاه های رول به رول قادر به انجام چاپ بر روی اجسام سختی مانند: چوب، فلزات، فوم و …. نمی باشند.

این دستگاه در بازار با برندهای بسیار متنوع و مدل های متنوع هد ارائه می شود. توجه نمایید که انتخاب هد برای این دستگاه بر سرعت چاپ و کیفیت آن تاثیر بسیار چشمگیری می گذارد.

استفاده از دستگاه چاپ رول به رول یک ایده کاربردی برای درآمد زایی است به دلیل اینکه طرفداران زیادی دارد و در اکثر جاها از استفاده می شود. اگر دوست دارید اطلاعات بیشتری درباره دستگاه چاپ روی بادکنک داشته باشید می توانید با تکنسین های نوید صنعت جهت راهنمایی شما تماس حاصل فرمایید.