زیپ کیپ

زیپ کیپ یکی از لوازم پر مصرف در منازل، شرکت ها، ادارات و تمامی استفاده های روزانه برای بسته بندی انواع غذا، میوه، سبزیجات، ابزار و غیره می باشد. زیپ کیپ ها عموما از جنس پلاستیک طراحی و ساخته شده که به صورت عمده و تکی در تمامی فروشگاه ها و مغازه ها با قیمتی مناسب و ارزان عرضه می شوند که . اگر قصد دارید در مورد این وسیله مناسب جهت بسته بندی اطلاعات بیشتری کسب کنید با ما همراه باشید:

زیپ کیپ چیست

همان طور که از نام آن مشخص است، زیپ کیپ یک نایلون پر کاربرد که دارای درب زیپ مانند در قسمت بالا می باشد که نسبت به نیاز شما در سایز و اندازه های گوناگون در شرکت ها تولید می شوند. زیپ کیپ یک کیسه پلاستیکی است که قابلیت بسته بندی آسان تمامی لوازم و خوراکی ها را به مدت زیاد دارا می باشد. از آن می توانید برای مرتب نگه داشتن کیف، خوراکی ها و غذاهای داخل یخچال و هر چیز دیگری استفاده نمود. پلاستیک زیپ دار دارای ویژگی ها و کاربرد های بسیاری است که آن ها را برای شما توضیح خواهیم داد.

ویژگی های پلاستیک زیپ دار

 1. پس از استفاده اولیه می توانید آن را شسته و مجدد برای کار دیگری از آن بهره ببرید
 2. پلاستیک زیپ دار دارای قیمت بسیار مناسب نسبت به دیگر محصولات مشابه است
 3. در تمامی مغازه ها، فروشگاه ها و هایپر مارکت ها نیز به فروش می رسد
 4. زیپ کیپ برای مرتب کردن تمامی وسایل و خوراکی ها قابل استفاده می باشد
 5. باعث کم حجم شدن لوازم و حتی اغذیه داخل یخچال می باشد
 6. دارای رنگی شفاف است که تمامی اجزای درون آن به خوبی دیده می شود
 7. درب زیپی آن بسیار آسان تنها با یک دکمه پلاستیکی باز و بسته می شود
 8. یک ابزار بسته بندی در سایزهای گوناگون است
 9. کیسه ی زیپ دار (زیپ کیپ) از ورود اکسیژن به داخل خود جلوگیری می کند
 10. باعث سالم ماندن طولانی مدت میوه ها و سبزیجات درون فریزر و یخچال می شود
 11. باز و بسته شدن آسان
 12. عدم باز شدن از داخل زیپ کیپ

کاربردهای کیسه زیپ دار

نگه داری مواد غذایی درون فریزر و یخچال یکی از مهم ترین نکاتی است که در منزل و حتی رستوران و کافه ها مورد توجه قرار می گیرد، در واقع همه افراد برای سالم و تازه ماندن مواد غذایی درون دستگاه های سرد کن تلاش می کنند. کیسه زیپ دار می تواند یکی از بهترین و مناسب ترین انتخاب های شما به شمار رود که به راحتی می توانید تمام مواد اولیه، خوراکی، میوه و سبزیجات را درون یخچال و فریزر در مدت زمان طولانی سالم و تازه نگهداری کنید.

با توجه به این که زیپ کیپ نسبت به کاربرد و نیاز افراد جامعه در سایز های متفاوتی تولید می شوند، برای هر وسیله و محصول ریز و درشتی قابل استفاده می باشد. تنها کافیست تعدادی از آن ها را با سایزهای مختلف در منزل یا محل کارتان داشته باشید

با این نایلون زیپ دار طبقه ها و قفسه های موجود در منزل، اتاق، یخچال، فریزر و هر جایی در محل کار همیشه مرتب و یک دست می باشند و همچنین با توجه به رنگ شفاف آن می توانید به راحتی وسیله مورد نیازتان را برداشته و پس از اتمام کار آن را مجددا درون جای خود قرار دهید.

با توجه به این که زیپ کیپ ها به نسبت کیسه های پلاستیکی معمولی دارای ضخامت بیشتری هستند و دیر تر از کیسه های دیگر و شابه آن آسیب می بینند، می توانید از آن ها به مدت زیادی حتی سالیانه استفاده نمایید.

به بالای صفحه بردن